fbpx
Close

Pisaratega võidelnud kapten Raadik: oeh, mul ei ole sõnu!

Andrus Raadik hetk pärast finaalmängu viimast punkti. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Tallinna Selver krooniti laupäeva õhtupoolikul seitsmeaastase pausi järel Credit24 Balti liiga võitjaks, kui Kuressaares peetud finaalmängus alistati Saaremaa Võrkpalliklubi 3:2.

Selveri kapten Andrus Raadik tunnistas, et kahe tiitlivõiduga lõppenud hooaeg polnud temale isiklikus plaanis ega ka meeskonnale teps mitte kerge. “Kogu see hooaeg oli tegelikult ülikeeruline kõigile meeskondadele. Ilma publikuta mängida… Ja sedasi see hooaeg lõpetada. Pärast Eesti meistrivõistlustel finaalist väljajäämist oli meil juba väga raske. Õnneks tulime ikkagi välja. Tahtsime ja tahtsime. Oeh, mul ei ole sõnu! Ma ei oska praegu adekvaatset juttu rääkida. Väga mõnus, et Saaremaad võitsime. Nende kodus veel ka ja viiendas geimis tulemusega 15:13.”

“Kokkuvõttes võib kindlasti rahule jääda, eriti tänase päevaga,” sekundeeris Selveri 22-aastane sidemängija Renet Vanker. “Ma arvan, et ma tegin oma hooaja parima mängu. Olin üpriski stabiilne. Tõsted jõudsid sinna, kuhu nad jõudma pidid. Tänud meestele, see oli ülivõimas!”

Ka Raadikul jagus hooaja lõpus noore kolleegi suunas kiidusõnu. “Ütleme nii, et kui me alustasime augustis, siis ta oli natuke selline, et “ah, tulen jõusaali ja teen ära”. Aga jah, me (Raadik, Renee Teppan ja Kristo Kollo – toim.) tegime suhteliselt kiiresti talle selgeks, et kui sa tahad kuhugi jõuda, siis pead ikkagi tööd tegema. Ja nüüd on ta vahepeal viimane, kes jõusaalist lahkub. Ta teeb lisatööd, et kuhugi jõuda. Ma arvan, et seda on tasemest näha ka. Eks kindlasti on tal olnud kukkumisi, aga see on ka arusaadav, sest ta pole nii kogenud nagu kolleegid siin liigas. Sellised poolfinaalid ja finaalid annavad talle metsikult juurde. Loodan, et tal tuleb kõrge lend, mitte kõrgelt kukkumine,” sõnas Raadik.

Seda, kas eilne finaal jäi Raadiku jaoks Eesti klubivõrkpallis viimaseks või mitte, saab kuulata edasisest intervjuust.

scroll to top