fbpx
Close

Poolas endale nime tegev Teppan: mängin iga päevaga üha paremini

Renee Teppan. | Foto: Belchatowi Skra

Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Renee Teppan tegi kolmapäeval Meistrite liigas oma karjääri ühe silmapaistvama mängu, kogudes Belchatowi Skra 3:0 (21, 22, 23) võidumängus Saksamaa meistri Berliini vastu üleplatsimehena 17 punkti (+13).

Pärast edukat mängu intervjueeris 25-aastast pärnumaalast teiste hulgas ka Poola võrkpalliliiga koduleht. Avaldame siinkohal Teppani laused täies mahus.

“Berliin on hea väga hea meeskond, eriti kodusaalis oma suurepäraste poolehoidjate ees. Seekord oli aga meil kvaliteeti rohkem ja see tõi ka edu. Oleme väga rahul,” rõõmustas eestlane.

Teppan pääses sarnaselt viimastele liigamängudele Poola meistri algkoosseisu tänu sellele, et meeskonna kapten ja eeldatav põhimees Mariusz Wlazly ravib jätkuvalt vigastust.

“See on normaalne, et mida rohkem saad võimalusi, seda rohkem tuleb ka enesekindlust. Tunnen end hetkel juba palju paremini ja vaikselt hakkab meelde tulema, mida tähendab mängida võrkpalli kõige kõrgemal tasemel. Mängin iga päevaga üha paremini. Olen oma esitusega rahul, kuid veelgi rohkem valmistab mulle rõõmu kogu meeskonna hea suhtumine. Võime koos rõõmustada.”

Kuna Belchatowil oli enne selle nädala mängu Meistrite liigas all üks võit ja üks kaotus, tähendas võõrsil Berliini alistamine meeskonnale palju. Teatavasti pääsevad veerandfinaali vaid alagruppide võitjad ja kolm paremat teise koha meeskonda.

“Meistrite liigas on iga mäng meile oluline, eriti aga pärast kaotust Maaseikile. Oleme viimastel nädalatel näidanud palju paremat mängu just meeskondlikult. Midagi positiivset juhtus mängus Bydgoszcziga (28. detsembril toimunud mäng võideti 3:0 – toim.). Oleme mänginud sellest ajast saati oluliselt paremini,” lisas Teppan.

Belchatow jätkab hooaega järgmisel kolmapäeval võõrsil Poola meistrivõistluste liidri Kedzierzyn-Kozle Zaksa vastu, kes pole tänavu ühtegi liigamängu veel kaotanud. Küll aga on Zaksa kaotanud kolmest Meistrite liiga mängust kaks.

Renee Teppan teeb endale Poolas nime. Kohaliku kõrgliiga kodulehe avalehelt leiab Teppanist suisa mitu uudist. | Ekraanitõmmis: PlusLiga.pl
scroll to top