fbpx
Close

Pulk sai tavalisest rohkem mänguaega, kuid Chaumont kaotas, Kreegi meeskonnakaaslane tegi imelise esituse

Hindrek Pulk. | Foto: Chaumonti Facebooki leht

Eile olid Prantsusmaa kõrgliigas võistlustules nii Ardo Kreek ja Pariisi Volley, Timo Tammemaa ja Tours kui ka Hindrek Pulk ja Chaumont, neist esimesed kaks teenisid ka võidulisa.

Pariisi Volley alistas võõral väljakul 3:1 (19:25, 25:23, 25:20, 25:22) Cannes’i. Tallinnast pärit Ardo Kreek oli oma meeskonna üks resultatiivsemaid, tuues 13 punkti (+7). Keskblokeerija 14 rünnakuüritusest jäi maha 10 palli (71%), lisaks kanti tema kontosse üks blokk ja kaks ässa. Imelise esituse tegi aga Kreegi võistkonnakaaslane Robin Overbeeke, kes tõi 31 punkti ja tema kasutegur oli suisa +27. Kaotajatele tõi Adrian Aciobanitei 21 punkti (+15). Statistika.

Timo Tammemaal ja tema koduklubil Toursil tabelis hetkel viimasel kohal oleva Nice’ga probleeme ei tekkinud. Võit võeti numbritega 3:0 (25:20, 25:20, 25:21). Eestlane panustas võitu 9 punkti (+7). Saarlasest temporündaja sai 12 tõstet, millest suutis punktiks realiseerida täpselt pooled, lisa tuli ühe bloki ja kahe ässa näol. Toursi parim oli oodatult lätlane Hermans Egleskalns, kes tõi 18 punkti (+9). Statistika.

Chaumonti klubi värve kandev Hindrek Pulk teenis tavalisest rohkem mänguaega, kuid meistrivõistluste liidrilt Montpellierilt  tuli vastu võtta kindel 0:3 (15:25, 15:25, 20:25) kaotus. Kui üldiselt on toodud 29-aastane Pulk väljakule vaid servimiseks, siis eile sai diagonaalründaja platsil viibida märksa kauem ning tõi ka 4 punkti (+1). Esimest aastat välismaal palliv saarlane sai 6 tõstet, neist 3 palli maandusid vastaste poolel, lisaks lõi ta ka ühe ässa. Chaumonti resultatiivseim oli Julien Winkelmuller 12 punktiga (+6). Võitjate eest tegi suurepärase mängu temporündaja Kevin Kaba, kes esines eksimatult ja tõi 15 punkti (+15). Statistika.

Liigatabelis on nii Toursil, Pariisil kui ka Chaumontil võrdselt 10 punkti ja paremusjärjestuses paiknetakse vastavalt 7; 8 ja üheksandal kohal.

Järgmise mängu peavad eestlaste tööandjad juba kolme päeva pärast, kui Tours sõidab külla Sete’le (5.), Pariis võõrustab Narbonne’i (12.) ja Chaumont kohtub kodusaalis Cannes’ga (6.)

Renee Teppanja Chizoba Neves Atu leivaisa Poitiers peab oma seitsmenda vooru mängu täna õhtul, kui kodus võetakse vastu kümnendal kohal olev Ajaccio.

scroll to top