fbpx
Close

Saarlased teevad karikafinaalidest vägeva sündmuse: suure publikuhuvi tõttu paigaldatakse lisatribüüngi

Saaremaa ja Pärnu kohtusid kevadel Kuressaares Balti liiga finaalis, nüüd ollakse vastamisi karikafinaali raames. | Foto: volley.ee

Saaremaa Võrkpalliklubi pääses Eesti karikavõistlustel teist aastat järjest finaali ja sai tänu kevadisele Eesti meistritiitlile ka otsustavate mängude korraldusõiguse. Naiste ja meeste karikafinaal peetakse Kuressaares sel laupäeval.

Saaremaa meeskonna tegevjuht Hannes Sepp kinnitas Võrkpall24.ee’le, et karikafinaalide päev näeb välja sarnane eelmise hooaja Credit24 Meistriliiga finaalturniirile, mille samuti saarlased korraldasid.

Kõige suurem ja tähtsam uudis on see, et klubi otsustas tellida taas otsatribüüni, mis tähendab, et tavapärase 1000 pealtvaataja asemel mahub saali istuma umbes 1500 inimest. Et Balti liiga finaali ajal oli neidki, kes leppisid seisukohaga, kerkis toona publikuarv lausa 1600-ni. Eesti spordis pole viimastel aastatel naljalt kohalike pallimänguklubide omavahelised mängud nii suurt vaatajaskonda kokku toonud.

Lisatribüüni kõrval paigaldatakse Kuressaare spordihoonesse ka suur ekraan, kus saab mängu ajal näiteks kordusi vaadata. Samuti on tellitud valgusšõu.

Saaremaa Võrkpalliklubi on koostöös alaliiduga valmistanud spordisõpradele karikafinaali fännipaketi mängupiletite, spaa ja õhtuse järelpeo näol (esineb ansambel Caater). Klubi on teinud prioriteediks ka selle, et keegi piletihinna tõttu mängule tulemata ei jätaks: päevapilet maksab 5 eurot, õpilased ja pensionärid pääsevad saali 3 euroga.

Naiste karikafinaalis kohtuvad kell 13 Tartu Ülikool/Bigbank ja TalTech/Tradehouse, meeste otsustavas vaatuses lähevad kolm tundi hiljem vastamisi Saaremaa ja Pärnu.

scroll to top