Teppan sekkus mängu hästi, kuid Belchatow alustas play-off’i napi kaotusega

Renee Teppan (nr 3) ja Belchatowi Skra. | Foto: PlusLiga

Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra alustas eile Poola kõrgliigas play-off’i, kaotades veerandfinaali avamängu võõrsil Jastrzebski Wegielile 2:3 (-22, -20, 27, 21, -11).

Külalismeeskonna algkoosseisu kuulus diagonaalründajana Mariusz Wlazly, kes kogus 17 punkti (+7). Renee Teppan käis igas geimis väljakul üksikutel hetkedel ning tuli oma rolliga kenasti toime. Pärnakas realiseeris 4 tõstest 3, lisaks lõi ta ühe ässa. Kokku seega 4 punkti (+3).

Belchatowi tulemuslikem oli Iraani koondise nurgaründaja Milad Ebadipour 23 punktiga (+13), võitjatele tõi diagonaalründaja Dawid Konarski suisa 33 punkti (+19). Statistika.

Olgugi et Belchatowi näol on tegu tiitlikaitsja ja tänavuse hooaja Meistrite liiga poolfinalistiga, ei saa nende eilset kaotust suureks üllatuseks pidada. Põhiturniiril kogus Jastrzebski nimelt 12 punkti rohkem kui Belchatow.

Belchatowi selg on nüüd vastu seina, sest poolfinaali pääsemiseks on vaja vaid kahte võitu. Teine mäng peetakse laupäeval Belchatowi kodusaalis.

Teises veerandfinaalis on ühe võidu kaugusel poolfinaalist Zawiercie, kes alistas kodus 3:2 Radomi. Otse pääsesid nelja parema sekka põhiturniiri kaks paremat ehk Kedzierzyn-Kozle Zaksa ja Varssavi Onico.