Teppanil jäi Eesti võrkpallurite Meistrite liiga punktirekordist puudu vaid üks punkt

Renee Teppan rünnakul. | Foto: PlusLiga

Eesti koondise diagonaalründaja Renee Teppan püstitas eilses Poola klubide omavahelises Meistrite liiga duellis isikliku punktirekordi, kogudes Belchatowi Skra 2:3 kaotusmängus Gdanskile 28 punkti (+20).

Välismaal mängivate Eesti võrkpallurite punktirekord kuulub tugevaimas eurosarjas Oliver Venno nimele. Tänaseni Eesti koondist esindav tartlane tõi Saksamaa tippklubi Friedrichshafeni 2011. aasta 3:1 võidumängus belglaste Lenniki üle 29 punkti (+22). Venno oli toona kõigest 21-aastane.

Too kaheksa hooaja tagune kohtumine kujunes eriliseks ka laiemas mõttes, sest kolmanda geimi võitis Friedrichshafen 42:40. See tähendas, et tolles geimis nähti kahe võistkonna peale kokku suisa 29 (!) geimpalli.