fbpx
Close

10 küsimust | Martti Keel vastab superkiirusel, kõrvalosas hiilgab noor judoka-poiss

Martti Keel koos suurepärase kõrvalosa teinud judoka-poisiga. | Foto: ekraanitõmmis

Seekord oleme rubriigis “10 küsimust” võtnud ette Pärnu Võrkpalliklubi sidemängija Martti Keele, kes andis vastuseid formuleerides turmtuld.

29-aastane Keel on võitnud ühes treenerist isa Avoga Eestis Tallinna Selveri ja Pärnu ridades kõiksugu tiitleid, ühtlasi on temast saanud üks koduse liiga suuremate kogemustega mängijaid. Kui veel hooajal 2016/17 mängis Martti esmakordselt välismaal, kui esindas sarnaselt Andrus Raadikule Soomes Pielavesi Sampo meeskonda, siis täna tegeleb ta võrkpalliga juba mitmendat aastat põhitöö kõrvalt.

Martti on rakendanud omaaegset isa logistika-mudelitki. Vahe seisneb vaid selles, et kui Avo käis Selveri-päevil oma Pärnu kodust Tallinnas igapäevaselt meeskonda juhendamas, siis Martti käib nüüd Tallinnast, kus asub tema töö ja kodu, Pärnus treeningutel ja mängudel. Õnneks ei kao kaptenioskused varasemast väiksematest treeningmahtudest hoolimata kuhugi ja nii on Martti ka tänavu jätkuvalt Pärnu võistkonna üks vaieldamatuid liidreid.

NB! Antud videos tasub tähelepanu pöörata ka suurepärase kõrvalosa teinud judoka-poisile, kes nägi ilmselgelt elus esimest korda kaamerat.

scroll to top