Juhkami võimas serviseeria päästis Friedrichshafeni punktikaotusest

Martti Juhkami Lüneburgi vastu rünnakul. | Foto: Wilhelm Wölper/Bundesliga koduleht

Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen jätkab Saksamaa kõrgliigat täiseduga, sest nädala keskel alistati võõrsil 3:1 (-20, 21, 24, 21) Lüneburg.

31-aastane Juhkami sai kirja täismängu ja tõi 14 punkti (+2). Rakverelane realiseeris 26 tõstest 10 (38%) ja tõi ühe punkti blokiga, ent eriti hästi esines ta seekord servil. Juhkami läks kolmandas geimis 21:24 kaotusseisus servima ja tüüris meeskonna oma suurepäraste pallingute toel 26:24 geimivõiduni. Serviseeria sisse mahtus kaks ässa. Kokku käis eestlane servijoone taga suisa 22 korral, millest 3 olid ässad ja 3 vead.

Võitjate tulemuslikem oli Daniel Malescha 25 punktiga (+13), Lüneburgile tõi Blake Scheerhoorn 25 punkti (+14). Suvel mitmel korral Eesti vastu mänginud soomlane Antti Ronkainen lisas Lüneburgile 15 punkti (+5). Endine Tartu Bigbanki ja Järvamaa nurgamees Michael Michelau käis väljakul korra, kuid ühtegi statistilist märget kirja ei saanud.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht