fbpx
Close

Alar Rikberg sõlmis Eesti meistriga uue lepingu

Alar Rikberg. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Tartu Bigbanki võrkpalliklubi teatas täna hommikupoolikul, et on pikendanud lepingut peatreener Alar Rikbergiga.

Suvel 40. sünnipäeva tähistav Rikberg liitus Bigbankiga kaks aastat tagasi, kui asus Andrei Ojametsa kõrval tööle meeskonna abitreenerina. Pärast eelmist hooaega, mil Ojamets siirdus pealinna Audentese spordigümnaasiumi tütarlapsi juhendama, tehti Rikbergist peatreener.

Oma esimesel peatreeneri-aastal võitis endine Venemaa ja Poola tippklubide statistik ja abitreener tartlastega Eesti meistritiitli, karikavõistlustel teeniti hõbe. Hooaeg lõpetati aga mitme põhimehe vigastuse ja Credit24 Balti liiga neljanda kohaga.

“Nii minul kui ka klubil oli selge soov üheskoos jätkata, seetõttu kulgesid läbirääkimised kiirelt ja konkreetselt. Loodetavasti suudame suure osa tänavusest mõnusast meeskonnast järgmiseks hooajaks säilitada. Kindlasti soovin üheskoos meeskonnaga meie maailma parimatele kaasaelajatele tuleval hooajal häid emotsioone pakkuda. Ja seda juba vahetult väljaku kõrval olevale fänniarmeele,” sõnas Rikberg klubi pressiteate vahendusel.

Põhimängijatest on Bigbankil järgmiseks hooajaks leping nurgaründaja Albert Hurda ja temporündaja Alex Saaremaaga. Lahkuvad aga ilmselt nii välismaalt kosilast otsiv Märt Tammearu kui ka põlveoperatsioonile minev Rait Rikberg. Klubi juhtkond on siiski kinnitanud, et märgatav osa tänavusest meeskonnast loodetakse järgmiseks hooajaks säilitada.

Alar Rikberg jätkab Bigbank Tartu peatreenerina! Klubi on rahul seni tehtud tööga ja ootab huviga, kuidas Alar edasi…

Posted by Bigbank Tartu on Teisipäev, 20. aprill 2021

scroll to top