fbpx
Close

Autorallist fotosessioonini ehk kuidas sisustasid vaba nädalavahetuse Eesti võrkpalliklubid

Markus Uuskari pidi sarnaselt teistele Rakvere mängijatele tegema nädalavahetusel kaks trenni. | Foto: SK Duo

Lõppenud nädalavahetusel ei peetud Credit24 Meistriliigas ainsatki kohtumist, mis tähendas, et klubid said vahelduseks raskest tööst ka puhata või keskenduda muule.

Võrkpall24 uuris välja, millega klubid nädalavahetusel aega mööda saatsid.

Tartu Bigbank

Reedel tehti A. Le Coqi spordihoones kaks trenni, laupäeval oli hommikul jõutreening. Kogu ülejäänud nädalavahetus oli vaba, vaid klubi kolm noort mängisid U20 vanuseklassi Eesti karikavõistlustel.

Saaremaa VK

Reedel tehti lõunal trenn, pärast mida läks kogu meeskond Saaremaa rallit vaatama. Et kogu nädalavahetus oli trennidest prii, leidus neidki, kes laupäeval esimesest katsest viimaseni ehk hommikust õhtuni mööda kiiruskatseid ringi seiklesid.

Pärnu VK

Reedel esitleti meeskonda Kaubamajaka ostukeskuses, pärast seda liiguti fotostuudiosse meeskonnapilte tegema. Õhtul mindi ühes poolehoidjatega BumBum-pubisse õhtusöögile. Nädalavahetusel kaitsesid klubi nooremad mängijad Tartus edukalt karikavõitu, teistel olid vabad päevad.

TalTech

Nädalavahetus oli vaba, ent pooled meeskonna mängijad osalesid Tartus toimunud üliõpilaste meistrivõistlustel. Pealinna naasti kindla finaalivõiduga turniiri korraldanud Eesti Maaülikooli üle. Mängude vahel mängiti koos piljardit.

Tallinna Selver

Reede päeval tehti pikk palli- ja jõutrenn. Laupäev anti vabaks ja pühapäeval oli igaühel kohustus iseseisvalt kerge ehk umbes pooletunnine liikumine (jooks, ratas vms) ja kerelihased+venitused teha.

Rakvere VK

Huvitaval kombel oli kohaliku liiga kõige amatöörsemal klubil tihedaim nädalavahetus. Laupäeval tegi iga mees iseseisvalt ÜKE-t, pühapäeval oli kavas pallitrenn. Teisalt on Lääne-Virumaa klubi nädalavahetuse aktiivsus ka igati mõistetav, sest tööpäevadel kulub suur osa päevast põhitööga leiva lauale teenimisele.

scroll to top