fbpx
Close

Brasiillase meeskonda toonud Pärnu võitles TalTechi vastu välja viigi, Šmidl ja Švans tulemuslikud

Jo Mauricio Da Silva Neto ja kaadrid eilsest mängust. | Fotod: Pärnu VK

Pärnu Võrkpalliklubi ja TalTech pidasid nädala jooksul teise kontrollmängu, sedapuhku suvepealinnas, kus mäng lõppes 2:2 viigiga (25:16, 23:25, 25:19, 20:25).

Pärnu algkoosseis: Richard Voogel, Markus Uuskari, Tony Tammiksaar, Boriss Žukov, Toms Švans, Kevin Lebreux ja Silver Maar. TalTechi algkoosseis: Martti Keel, Matej Šmidl, Rasmus Meius, Kevin Saar, Remo Torn, Sten Perillus ja Cris Karlis Lepp. Vahetusest sekkus pikemaks ajaks Rauno Tamme, kes vahetas välja Saare.

TalTechi diagonaalründaja Matej Šmidl kerkis 26 punktiga (+9) üleplatsimeheks. Tšehh realiseeris 38 tõstest 20 (53%, samas ka 13 viga) ning lisas blokiga 4 ja serviga 2 punkti. 19-aastane Rasmus Meius kindlustas kohta pealinnaklubi algkoosseisus, saades nurgaründajatest ainsana kirja täismängu ja kogudes 12 punkti (+4). Ametivendade Kevin Saare ja Rauno Tamme arvele jäi vastavalt 3 (-2) ja 5 punkti (+2).

Pärnu tulemuslikumad olid tmeporündaja Toms Švans ja nurgaründaja Tony Tammiksaar 14 punktiga (+11, rünnak 91%! ja +7), Markus Uuskari lisas 12 (+2) ja Boriss Žukov 11 punkti. Pärnu oli mängul kümne mehega ja vahetusest pääses platsile vaid uus sidemängija, noor ja pikakasvuline brasiillane Jo Mauricio Da Silva Neto, kes mängis kaks viimast geimi ja sai oma ülesannetega enam-vähem hakkama. Tegu oli Da Silva Neto elu esimese kohtumisega väljaspool Brasiiliat.

Kui muudes näitajates olid kaks võistkonda üldjoontes sarnasel tasemel, siis Pärnu servi vastuvõtt oli 70 ja TalTechil 36 protsenti.

Pärnu ja TalTech alustavad uut hooaega sel nädalavahetusel, kohtudes võõrsil Riia Tehnikaülikooliga.

Mängu statistika.

Loe ka: Kaks selle nädala Credit24 Balti liiga mängu lükatakse edasi

scroll to top