fbpx
Close

Credit24 Meistriliiga oktoobrikuu parimaks mängijaks valiti Rait Rikberg

Rait Rikber võtmas vastu kuu parima mängija auhinda Maksim Mihhailovilt. | Foto: Gertrud Alatare.

Valitsev Eesti meister Tartu Bigbank on alustanud Credit24 Meistriliiga hooaega täiseduga. Oktoobris käisid Alar Rikbergi hoolealused liigas väljakul neljal korral ja kõik mängud võideti vastastele punkte loovutamata. Selver Tallinn ja TalTech alistati mõlemad tulemusega 3:1, Jelgava Biolars ja Riia Tehnikaülikool/Jurmala ei suutnud tartlastelt geimigi võtta.

Tartu ründekoormus jagunes nendest mängudes suhteliselt ühtlaselt, aga hea ründemängu aluseks oli tartlaste silmatorkavalt hea oli vastuvõtt. Seepärast valis žürii Credit24 Meistriliiga oktoobrikuu parimaks ülikoolilinna libero Rait Rikbergi. Rikbergi positiivse vastuvõtu näitajad olid oktoobri neljas mängus muljetavaldavad – Selveri vastu 71, TalTechi vastu 61, Jelgava vastu 80 ja Riia vastu 75 protsenti.

“Hooaja esimestes mängudes koordineeris Rait väga edukalt meie meeskonna vastuvõtu, kaitse ja julgestuse. See annab meile hea mängurütmi ning on oluline võitmiseks.” tunnustas Bigbanki peatreener Alar Rikberg žürii valikut.

Credit24 Meistriliiga kuu parim saab auhinnaks Rademari kinkekaardi 150 euro väärtuses, mille andis üle ei keegi muu kui maailma üks paremaid diagonaalründajaid Maksim Mihhailov.

scroll to top