fbpx
Close

Daniel Maciel jäi koroonakriisi tõttu unistuste lepingust ilma

Daniel Maciel ja Nimir Abdel-Aziz olid Saaremaa ja Milano vahelistest euromängudes nii kaptenid kui ka diagonaalründajad. | Foto: Saaremaa VK

Eesti võrkpallisõpradele hästi teada-tuntud brasiillane Daniel Maciel pidi jätkama karjääri Itaalia paremikku kuuluvas Milano Powervolley’s, ent tehingut ei saanud ülemaailmse keerulise olukorra tõttu lõpule viia.

32-aastane Maciel jäi itaallastele silma talvel peetud euromängudes, kus Milano kohtus veerandfinaalis brasiillase koduklubi Saaremaa Võrkpalliklubiga. Varasemalt oli diagonaalründaja teeninud leiba Brasiilias, Egiptuses, Prantsusmaal, Eestis (Tallinna Tehnikaülikool), Tšehhis, Araabia Ühendemiraatides, Indoneesias ja Itaalia madalamas liigas, ent nii suure klubi huviorbiiti sattus ta esmakordselt.

“Kahjuks ei antud mulle pandeemia tõttu tööviisat ja ma ei saa uuel hooajal Itaalias mängida. Suur tänu, Milano klubi, et üritasite mind paberite ajamisel aidata ja uskusite minusse! Nüüd on aeg rasket tööd jätkata ja uuteks väljakutseteks end valmis seada,” kirjutas Maciel eile sotsiaalmeedias.

Milano meeskonna põhidiagonaaliks palgati tänavu Prantsusmaa koondislane Jean Patry, teiseks numbriks sai Macieli olukorra selgumisel aga teine brasiillane Luan Weber. Eelmisel kolmel hooajal Milanot vedanud Nimir Abdel-Aziz tegi suvel sammu edasi, siirdudes Euroopa ja ühtlasi maailma ühte tugevamasse klubisse Trentino.

scroll to top