fbpx
Close

Jurmala EM | Nõlvak ja Tiisaar mängisid kuulsate lätlastega võrdselt kuni otsustavate punktideni, ent alustasid turniiri kaotusega

Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak. | Foto: FIVB

Jurmalas toimuvatel Euroopa rannavolle meistrivõistlustel tehti täna algust meeste turniiriga. Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar said A-alagrupi avamängus 0:2 (17:21, 18:21) kaotuse kohalikelt tippudelt ning medalipretendentidelt Aleksandrs Samilovsilt ja Janis Šmedinšilt.

Tiisaare head blokid aitasid meie paari nii esimeses kui ka teises geimis mitmepunktilisest kaotusseisust välja, ent otsustavatel hetkedel olid kogenumad ja tituleeritumad vastased meie meestest grammi võrra kindlamad.

“Me oleme väga õnnelikud. Ikkagi koduturniir ja esimene mäng. Me polnud ammu ametlikku mängu mänginud ja pidime rütmi leidma. See õnnestus ja suutsime geimilõpud eestlastest paremini mängida,” sõnas Samoilovs pärast matši antud teleintervjuus.

A-alagrupi teises mängus alistasid maailma esinumbrid, norrakad Anders Mol ja Christian Sorum 2:0 (21:13, 26:24) austerlased Alexander Huberi ja Christoph Dressleri. Homme lähevad seega Nõlvak ja Tiisaar alagrupi teist ja ühtlasi viimast mängu pääsu eest 24 parema sekka mängima Huberi ja Dressleriga, kes on alagrupis madalaima asetusega duo. Pääsu eest otse 16 hulka kohtuvad aga norrakad ja lätlased. Kummagi mängu algusaeg pole veel selgunud.

scroll to top