fbpx
Close

Eesti koondis kohtub tänavu valitseva maailmameistriga

Poola ja Eesti kohtusid viimati mullusel EM-il Hollandis. | Foto: CEV

Eesti meeste koondis koguneb ühiseks laagriks Tartus 29. juunil. Nüüdseks on suures osas paigas ka suvel peetavad kontrollkohtumised. Teiste seas saab Eesti meeskond end proovile panna valitseva maailmameistri Poola vastu.

Pärast laagrit sõidetakse 22. juulil Soome, kus mängitakse kolmel korral põhjanaabritega. Soomest reisitakse koos soomlastega Poolasse ühisele turniirile. Augusti alguses peetakse viimased kontrollmängud Läti ja veel ühe meeskonnaga, mis hetkel selgunud pole.

Koondise mänedžer Robin Ristmäe ütles, et võimalus Poolaga kohtuda tuli nende poolt. “Meie suhtlesime Soomega, et nendega mängida, aga neile ei sobinud algul meie pakutud kuupäevad. Siis pakkusid nad ise teise aja ja saime need mängud paika. Seejärel kuulis meie omavahelistest mängudest Poola koondise peatreener Vital Heynen, kes suhtles meie peatreeneri Cedric Enardiga ja kutsus nii meid kui soomlasi omakorda Poola mängima,” rääkis Ristmäe. “26. juulil kohtuvad ilmselt Soome ja Poola ning päev hiljem meie ja Poola,” lisas Ristmäe.

Eesti ja Poola kohtusid viimati eelmise aasta EM-finaalturniiri avamängus, mille Eesti kaotas 1:3.

Robert Täht Poola kõrge bloki vastu rünnakul. | Foto: CEV
scroll to top