fbpx
Close

Eesti koondise võimsaim ründaja asub mängima maalilisel saarel

Kristiine Miilen rünnakul. | Foto: CEV

Eesti rahvusnaiskonna nurgaründaja Kristiine Miilen jätkab karjääri Kreeka meistriliigaklubis Pannaxiakose AON-is, mis asub maalilisel Naxose saarel.

Viljandis Merle Keerutaja õpetussõnade järgi palli keerutama hakanud Miilen on mänginud varasemalt kaks hooaega nii Soomes kui Prantsusmaal. Lõppenud hooajal võitis ta koos Kristel Moori, Polina Bratuhhina-Pitou ja Eliise Hollasega Prantsusmaa esiliiga. Koondise põhikoosseisu murdis Eesti võimsaima ründelöögiga naisvõrkpallur end eelmisel aastal.

Pannaxiakose näol on tegu Kreeka ühe tugevama klubiga, kes lõpetas tänavu põhiturniiri kolmandana ja pääses lõpuks finaali. Kullaseerias kaotati mängudega 0:2 Pireuse Olympiakosele. Kreeka rahvusnaiskond paikneb Euroopa edetabelis vahetult Eesti ees, 28. positsioonil.

“Aeg on mugavustsoonist välja astuda. Olen väga põnevil, et saan mängida uuel hooajal Kreeka teises klubis. Ma ei jõua oma uue naiskonnaga liitumist ja Naxose saarele siirdumist ära oodata,” ütles 22-aastane Miilen sotsiaalmeedia vahendusel.

Naxos on Kreekale kuuluv saar Egeuse meres, suurim Küklaadidest. Tuntuks sai 19 000 elanikuga Naxos juba vanakreeka mütoloogiast.

scroll to top