fbpx
Close

Eesti rahvusmeeskond peab Lätiga ametliku kontrollmängu, Rikberg naaseb saali

Eesti rahvusmeeskond. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Eesti rahvusmeeskond jätkab Euroopa Kuldliiga turniiriks valmistumist. Kui eile peeti Tartus Lätiga kaks mitteametlikku treeningmängu, siis täna kohtutakse kell 17.00 ametlikus sõprusmängus. Matši otseülekannet näeb Postimees.ee’s, Karl Rinaldo kõrval kommenteerib mängu pikaaegne Eesti koondise põhimees Rait Rikberg.

Eesti koondis läheb tänasele kohtumisele vastu 20 mängijaga. Saab näha, kas peatreener Cedric Enard kasutab erinevates geimides erinevaid mängijaid või üritab järgmisel nädalal algavat Kuldliiga turniiri silmas pidades leida ühe toimiva koosseisu. Koondisega Tartus treeninglaagris viibivatest mängijatest jäävad kohtumisest eemale Kert Toobal ja Robert Täht, kes ravivad tervisemuresid ega mängi suure tõenäosusega ka Kuldliigas.

Eile peetud treeningmängudes võttis Eesti Avo Keele juhendatava külalismeeskonna vastu kaks 3:0 võitu.

Eesti koondise võimalik algkoosseis: sidemängija Renet Vanker, nurgaründajad Märt Tammearu ja Karli Allik, temporündajad Andri Aganits ja Timo Tammemaa, diagonaalründaja Renee Teppan ning liberod Silver Maar ja Johan Vahter.

Läti koondise võimalik algkoosseis: sidemängija Edvins Skruders, nurgaründajad Kristaps Šmits ja Edvarts Buivids, temporündajad Vladislavs Blumbergs ja Toms Švans ning liberod Ingars Ivanovs ja Romans Sauss.

Vaata eile pärast treeningmänge tehtud intervjuud Valentin Kordase ja Albert Hurdaga:

Loe ka: Eesti koondis näitas hooaja esimestes mängudes sügavust
Loe ka: Vinduvad tervisemured ei luba koondise kaht põhimeest niipea palliplatsile

scroll to top