fbpx
Close

Eesti resultatiivseim Pulk: käis võitlus iseendaga

Hindrek Pulk rünnakul. | Foto: volley.ee/Ain Liiva

Eesti rahvusmeeskond alustas Euroopa Kuldliigat kaotusega, kui võõrsil jäädi tulemusega 1:3 alla Hispaaniale.

Eesti parimana 17 punkti toonud Hindrek Pulk ütles Võrkpall24’le antud intervjuus, et meeskond alustas närviliselt ja pigem käis võitlus iseenda kui vastasega.

“Eks käis rohkem selline võitlus iseendaga. Alustasime mängu närviliselt ja ei suutnudki head mängu täna leida. Paljudele meestele oli see esimene suurem pähkel, mida pureda. Usun, et nüüd on närvitsemised ära närvitsetud ja esimesed suured pinged on maas,” lausus 28-aastane diagonaalründaja.

Saarlane sõnas, et suurepärase mängu tegid Hispaania temporündajad ja koduvõistkond suutis meie meeskonna serve hästi kätte saada.

“Nende tempoosakond töötas väga hästi ja nad said meie serve ka väga hästi kätte. Me ei suutnud neid oma serviga võrgust eemale suruda ja nad said lihtsaid lahendusi. Meil oli seetõttu blokis ja kaitses väga raske tegutseda,” kiitis Pulk vastaseid.

Oma esitusega jäi Pulk üldpildis rahule ja lisas, et tänane kaotus tuleb kiirelt unustada, kuna kolmapäeval minnakse vastamisi Horvaatia koondisega.

“Alguses olin kehva. Eks närvilisus kandus ka minule üle, aga mida mäng edasi, seda paremini suutsin tegutseda. Suudan kindlasti paremini mängida, aga vist kõige hullem polnud,” ütles 193-sentimeetrine mängumees.

“Ma usun, et kolmapäeval suudame hoopis paremat mängu näidata. Igal juhul katsume platsil mängu nautida ja näidata ilusat võrkpalli,” lisas Pulk lõpetuseks.

 

scroll to top