fbpx
Close

Fotod | Täht tegi Perugias eduka debüüdi, Juhkami ja Tammemaa samuti pildis

Martti Juhkami, Robert Täht ja Timo Tammemaa uutest koduklubides. | Fotod: klubide kodulehed

Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja Robert Täht tegi eile Itaalia tippklubi Perugia eest mitteametliku debüüdi, aidates meeskonna koduväljakul 3:1 (20, 21, -22, 22) võiduni kevadel meistriliigast esiliigasse langenud Siena üle.

Perugia tulemuslikem oli kolmandat aastat meeskonnas mängiv Fabio Ricci 17 punktiga, alles teisipäeval Itaalisse saabunud Täht lisas 14 punkti.

Kui sidemängija Luciano De Cecco kõrvale jätta, siis ülejäänud Perugia maailmatähed eilsel mängul ei osalenud. Klubi peatreener Vital Heynen ja nurgaründaja Wilfredo Leon mängivad täna Poola koondisega EM-i poolfinaalis, ukrainlasest nurgaründaja Oleg Plotnitski lõpetas äsja suurturniiri ega ole meeskonnaga samuti veel liitunud. Väljakul ei käinud eile ka Itaalia kogenud nurgaründaja Filippo Lanza, kes taastub vigastusest.

Oma esimesed treeningud uutes koduklubides jätsid viimastel päevadel seljataha ka Friedrichshafeni nurgaründaja Martti Juhkami ja Toursi temporündaja Timo Tammemaa. Mõlema mehe kohalolust andsid nende klubid teada sotsiaalmeedia kaudu.


 

View this post on Instagram

 

@timotammemaa et @pricejarman sont arrivés et @angeltriha est de retour. #toursvolleyball #tvb #saison20192020 #volleyball #tours

A post shared by ? Tours Volley Ball ? (@toursvolleyball) on

scroll to top