VIDEO | Friedrichshafen alustas Saksamaal finaalseeriat suure kukkumisega

Berliin punktivõidu üle rõõmustamas. | Foto: Berliini koduleht

Saksamaa meistrivõistluste esimeses finaalmängus sai Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen kodus 2:3 (18, 20, -21, -19, -17) kaotuse Cedric Enardi juhendatavalt Berliinilt.

Friedrichshafen võitis kaks esimest geimi kindlalt ning paistis, et põhiturniiri võitja läheb avamängus kindlalt oma teed, ent alates kolmandast vaatusest kuulus mäng külalistele. Viies geim kulges lõpuks punkt-punkti mängus, kus napi võidu suutis välja võidelda Berliin.

Diagonaalründajate duellis kogus Berliini liider Benjamin Patch 28 (+18) ja Friedrichshafeni põhimees Linus Weber 25 punkti (+10). Mõned päevad tagasi kodumaalt koduklubi juurde naasnud Juhkami sekkus mängu neljandas geimis vahetusest ja sai lühikese ajaga kirja 2 punkti (0). Juhkami realiseeris kolmest tõstest ühe, lisaks kogus ta ühe blokipunkti. Juhkami servi vastuvõtt oli kolme soorituse juures 67%.

Kolme võiduni peetav seeria jätkub pühapäeval Berliinis.