fbpx
Close

Hiilgav ajastus: Rait Rikberg sai uuesti isaks, pojale pandi nimi koondisekaaslase järgi

Rait ja Robert Rikberg. | Foto: erakogu

Eesti koondise 37-aastase libero Rait Rikbergi elus oli eile eriline päev, sest ilmavalgust nägi tema ja kaasa Jaana laps Robert.

“Tegu oli ideaalse ajastusega, sest eile oli viimane päev, kui sain enne EM-i perega kodus Tartus olla. Eks ma timmisin üheksa kuud tagasi selle aja õige päeva peale,” naeris uhke isa täna hommikul Võrkpall24 kõnele vastates. “Sünnitus möödus kiiresti ja emaga on kõik hästi. Juba homme saavad Jaana ja Robert haiglast ilmselt välja.”

Kas nimi pandi värskele ilmakodanikule koondisekaaslase Robert Tähe järgi? “Eks natuke ikka. Mõtlesime R-tähega nimele. Minu soov oli just Robert. Küsisin Robilt (Robert Tähelt) üle ka ja tal polnud selle vastu midagi. Robert Rikberg sobib ju hästi,” rääkis vanameister.

Raidu ja Jaana peres kasvab teinegi poeg, tennise ja võrkpalliga tegelev 11-aastane Robin Rait. “Mäletan, et mina tahtsin talle panna nimeks Rait, aga kallis kaasa ütles, et sinna peaks midagi ette ka mõtlema. Nii tuligi Robin Rait,” ütles isa. Väikevendadel aitab silma peal hoida aga 16-aastane tütar Christina.

Eesti koondislastest sai sel suvel esmakordselt isaks Rauno Tamme, ka Andrus Raadiku ja juba kogenud perepea Ardo Kreegi perre oodatakse lähiajal lisa.

scroll to top