fbpx
Close

Juhkami resultatiivsetest rünnakutest Poola meistri vastu võiduks ei piisanud, Ennok ja Peit sattusid Türgi sauna

Martti Juhkami (paremal) ja Friedrichshafen. | Foto: CEV

Võrkpalli Meistrite liigas sai Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen eile ühe võidu kõrvale teise kaotuse, kui jäi kodus 1200 pealtvaataja ees 0:3 (23, 22, 20) alla Poola meistrile Kedzierzyn-Kozle Zaksale.

Juhkami kuulus taas Saksamaa klubi algkoosseisu ja kogus 12 punkti (+6). Eesti koondise nurgaründaja realiseeris tõsteid paremini kui ükski teine Friedrichshafeni mängija, lüües 17 pallist punktiks 10 (59%). Lisaks kogus Juhkami 2 serviässa (0 eksimust). Friedrichshafeni tulemuslikem oli Nikola Gjorgiev 15 punktiga (+15). Võitjatele tõid 16 punkti nii Arpad Baroti (+14) kui ka Simone Parodi (+12). Kahe meeskonna võrdluses tuli suur vahe sisse just rünnakute lahendamisel (63% – 48% poolakate kasuks).

E-alagrupi ainuliidrina jätkab Kedzierzyn-Kozle, kes pole kolme mänguga vastastele veel geimigi loovutanud. Roeselare on teine 2 võidu ja 1 kaotusega, Friedrichshafen kolmas 1 võidu ja 2 kaotusega. Novi Sad pole võiduarvet veel avanud.

Naiste Meistrite liigas jäi Soome esiklubi Salo Viesti kodus oodatult 0:3 (10, 16, 14) alla Istanbuli Fenerbahcele. Anu Ennok sai maailma tippklubi vastu kirja täismängu ja kogus 1 punkti. Viljandlanna realiseeris 17 tõstest vaid 1 (6%). Servi vastuvõtul oli eestlanna aga Salo parim 57 protsendiga. Nette Peit kuulus Soome klubi algkoosseisu, kuid vahetati peagi pingile. Punktiarvet ta ei avanud (rünnak 3-st 0, vastuvõtt 56%). Mängu oli jälgimas 600 pealtvaatajat, teiste hulgas ka Türgis mängiv Eesti meeste koondise liige Andrus Raadik ja tema pisitütar Sade.

A-alagruppi juhib Istanbuli Eczacibasi 3 võiduga, Istanbuli Fenerbahce on 2 võiduga teine ning poolakate Lodz 1 võiduga kolmas. Salo pole kolme suurklubi vastu võiduarvet avanud.

 

scroll to top