fbpx
Close

Video | Juhkami sai Meistrite liigas püssi paukuma ja Friedrichshafen alistas Serbia meistri

Martti Juhkami (paremal) võistkonnakaaslastega tänasel mängul. | Foto: CEV

Serbias 3500 silmapaari ees toimunud Meistrite liiga teise vooru kohtumises sai esimese võidu Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen, kes alistas Serbia meistri Vojvodina 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)

Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja oli tänases võidumatšis oma meeskonna resultatiivsuselt teine pünktikütt. Kokku tõi Rakverest pärit Juhkami kolme geimiga 14 punkti (+11), millest 12 tulid rünnaku ning 2 blokiga. 195-sentimeetrise mängumehe vastuvõtuprotsent oli igati korralik 67 (sai tööd 18 korral).  Friedrichshafeni tulemuslikem oli 31-aastane Põhja-Makedooni koondise staar Nikola Gjorgiev 18 punktiga (+14). Eestlase tööandja oli Serbia klubist parem igas mänguelemendis. Kui Saksamaa klubi vastuvõtuprotsent oli 64, siis serblastel 55. Rünnakuprotsent oli vastavalt 55 ja 42.

Hetkel, kui Meistrite liigas on peetud alles esimesed kohtumised, paikneb Juhkami leivaisa E-alagrupis ühe võidu ja kaotusega kolmandal kohal. Järgmisena kohtub Juhkami leivaisa Meistrite liiga raames 18. detsembril praeguse Poola liiga liidri Kedzierzyn-Kozle Zaksa esindusega.

Mängu videokokkuvõtte koos Juhkami mitme õnnestunud rünnakuga leiab siit.

Teksti autor: Karl Aavik

 

scroll to top