fbpx
Close

Kahe põhimeheta mänginud Selver demonstreeris jõudu ja teenis viimaks hooaja avavõidu

Tallinna Selver pärast tänast võitu. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Tallinna Selver teenis Credit24 Meistriliigas hooaja avavõidu, alistades neljandas voorus kodus 100 pealtvaataja ees 3:0 (13, 22, 17) Leedu esiklubi Gargždai Amber-Arlanga.

Meeskonnad läksid kohtumisele vastu identsete tulemuste pealt: nii Selver kui ka Gargždai oli kaotanud Saaremaale ja TalTechile 1:3 ning Tartu Bigbankile 2:3. Mõlemal seisis seega kohtumise eel tabelis üks punkt.

Täna ei tekkinud võitjas aga kahtlust. Selver võitis avageimi kindlalt 25:13, tuli teises välja kuuepunktilisest kaotusseisust ja võitis sellegi lõpuks võrdlemisi veenvalt 25:22. Kolmas geim tuli taas muretult, numbrid 25:17.

Selveri poolel tegid võrdselt hea mängu suisa neli ründemängijat. Oliver Orav ja Renee Teppan kogusid Renet Vankeri tõstetest 13 punkti (vastavalt +9 ja +7), Andrus Raadik lisas 12 (+8) ja Mihkel Varblane 11 punkti (+9). Kristo Kollo ja Rauno Haidla, kes on mõlemad kuulunud tänavu osades mängudes meeskonna põhikoosseisu, jäid kohtumisest hiljutise haiguse tõttu eemale. Leedu klubi kaks tulemuslikumat olid suvel koos rannavollet mänginud Artur Vasiljev ja Robert Juhnevitš vastavalt 12 (+3) ja 10 punktiga (+2).

Saulius Matikonise meeskond jäi sedapuhku vastasele selgelt alla nii servi vastuvõtul (39% – 54%) kui ka rünnakul (38% – 61%).

Selver on kogunud Balti liigas 4 punkti ja jagab viiendat kuni seitsmendat kohta. Tõsi, mänge on peetud konkurentidest rohkem. Gargždai, kes jätkab võiduta, on tabelis üheksas.

Tänases teises mängus kohtuvad Jekabpilsi Luši ja Riia Tehnikaülikool, mängu skoori leiab siit. Homme kohtub Jekabpils kell 16 Jelgavaga ja Pärnu võõrustab kell 17 Gargždaid.

Tabeliseis.
scroll to top