fbpx
Close

Kuressaares finaalturniiri sel nädal ei toimu. Sepp: “Tahaks lihtsalt loota, et muud asjad on korras.”

Saaremaa Võrkpalliklubi. | Foto: Karl Rinaldo

Kuressaares sel nädalal Eesti ja Läti paremaid klubisid medalite eest mängimas ei näe, sest Saaremaa vald keelas koroonaviiruse levikule viidates suuremate ürituste korraldamise.

“Tean vaid seda, et valla poolt tuli meile täna e-mail, kus öeldi, et sel nädalal siin mänge pidada ei või. Ma ei tea, kas tegu on lihtsalt hirmuga või on ka avastatud konkreetseid koroonaviirusele viitavaid haigusjuhtumeid,” sõnas Saaremaa klubi juht Hannes Sepp Võrkpall24’le.

Täna hommikupoolikul käis Eesti meediast läbi uudis, et mitmed Milano Powervolley mängijad, kes kohtusid eelmisel nädalal Kuressaares kahel korral saarlastega, on jäänud haigeks ja kodus karantiinis. Tõsi, koroonaviirust kellelgi neist vähemalt seni avastatud pole.

“Milano mängijate kohta tean seda, et mõnel neist tekkis palavik. Aga selle nädala esmaspäevast olevat nad juba terved olnud. Kas haigus kulgeb sümptomiteta ja me ei tea keegi, mis seis täpsemalt on – raske öelda. Meie tegime igatahes kõik täpselt nii, nagu terviseamet ja vald ette kirjutasid.”

Suurturniiri ärajäämisega seotud majanduslikule kahjule pole Sepal seni olnud aega mõeldagi. “Tahaks lihtsalt loota, et kõik muud asjad on korras,” ütles Sepp nukralt lõpetuseks.

 

scroll to top