fbpx
Close

Kuri karjas! Eurokohast unistav esiliigaklubi kutsub suurt karikaduelli vaatama

Tallinna Ülikooli võrkpallimeeskond. | Foto: erakogu

Homme on oodata Eesti karikavõistlustel üht ütlemata põnevat kohtumist, sest kaheksandikfinaali avavaatuses lähevad vastamisi kaks pealinnas baseeruvat esiliiga tippu, Tallinna Ülikool ja  LotusTimber/Neemeco.

Tallinna Ülikooli meeskonnas mängib vähemalt kaheksa endist meistriliiga meest eesotsas varakult profikarjääri lõpetanud Sander Steinbergiga.

Endise tippmängija Argo Araki juhendatav TLÜ reklaamib homset mängu lõbusa tekstiga (koostajaks meeskonna üks põhitegija Siim Päid), mis loodetavasti ka nii mõnegi Võrkpall24.ee lugeja homme saali aitab tuua:

“Sel neljapäeval alustab võitlust Eesti karikavõistlustel Tallinna Ülikooli meeskond. Ettevalmistusperiood sujus nii ladusalt, et tiim on seadnud eesmärgiks ei rohkem ega vähem kui eurokoha. Tiimi koosseis on lihtsalt fantastiline ja meeste kokkumäng iga trenniga üha parem. Kaitsemäng on üles ehitatud Alo Lengerti ebareaalsele kohavalikule – muide, sama hästi valib ta ka oma teisipäevaseid trenniskäimisi.

Ründetugevuse ja kavaluse toovad mängu Saaremaa vanamehed (Ivar Laes ja Argo Mesila). Nende kõrval on muidugi ka kuulus põrkejänes Virko (Vantsi) ja mingi pikk (Sander Steinberg).

Blokis on olukord kuri, väga (Reimo) Kuri. Kui see mees on kohal, siis miski läbi ei pääse, aga tal võib vahel olla samal ajal kossumäng.

Unustada ei saa ka neid mehi, kes pallid teistele löömiseks ette mängivad (eesotsas sidemängija Karel Ellermaaga). Ei, teid ei unustatud. Olete mainitud.

Et seda kõike oma silmaga näha ja aru saada, miks eurokoht sihiks on võetud, tule neljapäeval Audentese teise saali. Kell 18.30 astutakse esimene samm!

Tantsutüdrukud on loomulikult kohal ja piletiraha me ei küsi, sest nii head asja peavad kõik nägema.”

scroll to top