Tallinna Ülikool võitis teistkordselt Neemecot ja kindlustas duelli Tartu Bigbankiga

Tallinna Ülikooli võrkpallimeeskond. | Foto: erakogu

Eesti meeste karikavõistlustel selgus eile järjekordne veerandfinalist, kui kahe esiliigas mängiva meeskonna duellis alistas Tallinna Ülikool kahes mängus LotusTimber/Neemecot. Eile olid võidunumbrid 3:1 (25:23, 25:18, 20:25, 33:31), avakohtumine võideti 3:0.

Veerandfinaalis ootab Tallinna Ülikooli ees mullune finalist Tartu Bigbank.

Sama tabelipoole teises veerandfinaalpaaris on vastamisi Pärnu Võrkpalliklubi ja esiliigasse kuuluv TalTech/Kiili. Avakohtumise võitis Pärnu laupäeval 3:1, kordusmäng toimub 10. novembril kell 18.00 Pärnus.

Teises tabelipooles on peetud kaks kohtumist, kui Rakvere VK sai kahel korral jagu TalTechist ning läheb veerandfinaalis vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubiga. Teises selle tabelipoole veerandfinaalis kohtuvad Tallinna Selver ja esiliiga võitja Eesti Maaülikool.

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal on üks võit, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks. Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

Vaata karikavõistluste tulemusi ja ajakava!