fbpx
Close

Medalita jäänud Avo Keel: vahel ma mõtlen, et kas ainult mulle on seda vaja?

Avo Keel ja Martti Keel. | Foto: Aivar Kütt/Pärnu VK

Kahe aasta tagune Eesti meister Pärnu Võrkpalliklubi pidi tänavu leppima kodusel tšempionaadil kindla neljanda kohaga, sest kaotas nii poolfinaalseerias Tartu Bigbankile kui ka pronksiseerias Tallinna Selverile mõlemad kohtumised kindlalt.

Pärnu peatreener Avo Keel tõdes, et meeskonnal jäi puudu tahtmisest ja emotsioonist. “Kaks korda 0:3 kaotus saada… Ei olnud meil pingeid peal, aga oli kuidagi selline natuke tahtejõuetu see esitus. Ei saa olla, et keegi on juba hooajast tüdinud. Ma ei taha iga kord karjuv treener ka olla, motivatsioon ja tahtmine peab ikka mängijal endal olema. Ei saanud me Selverile vastu, eks see jäi natuke ka individuaalsete oskuste taha. Sellise esitusega mingit medalit küsida on raske,” sõnas Keel volley.ee vahendusel.

“Vahel ma mõtlen, et kas ainult mulle on seda vaja. Mõistan, et kõik väsivad, aga teatud hetkedel tuleb endaga hakkama saada ja kokku võtta, vastasel juhul ei ole see palliplats õige koht ja tuleb minna autojuhiks või puid tegema,” lisas juhendaja.

Juba järgmisel nädalal asub Pärnu püüdma Credit24 Balti liigas kohta nelja meeskonna finaalturniiril, ent see, kas veerandfinaalis kohtutakse Jekabpilsi Luši või Tartu Bigbankiga, pole veel selge.

scroll to top