Oktoobrikuu parimate valimisel riisusid koore TalTechi mängijad

Kristel Moor Tradehouse’i auhinda vastu võtmas. | Foto: volley.ee

Credit24 Meistriliiga oktoobrikuu parim mängija oli TalTechi nurgaründaja Valentin Kordas, naiste meistriliigas teenis sama tiitli TalTech/Tradehouse’i diagonaalründaja Kristel Moor.

TalTechi meeskond alustas Credit24 Meistriliiga uut hooaega särtsakalt. Esimesest viiest mängust suutis eeldatav autsaider võita küll vaid ühe, aga kõikidelt vastastelt võeti vähemalt üks geim. Võitluslike kaotuste hulka jäid näiteks 1:3 allajäämine eelmise hooaja karikavõitja Saaremaa vastu ja napp 2:3 kaotus liiga valitsevale meistrile Tartu Bigbankile.

TalTechi hooaja alguse mängupilti ja tulemustesse on kõige enam panustanud just nende 20-aastane nurgaründaja Valentin Kordas. Sillamäelt pärit võrkpallur tõi viies mängus kokku 110 punkti, sealhulgas 34 punkti (+18) võidumängus Riia Tehnikaülikooli vastu.

Credit24 Meistriliiga kuu parim saab auhinnaks Sportlandi 150-eurose kinkekaardi. Auhind antakse mängijale üle 30. novembril TalTechi kodumängul Riia vastu.

Naiste oktoobrikuu parimaks valiti TalTech/Tradehouse’i naiskonda diagonaalründaja Kristel Moor. Suurepäraseid tulemusi näitav TalTech võitis oktoobris kõik kuus kohtumist.

Moor kogus kahes oktoobris toimunud Balti liiga vastasseisus kokku 41 punkti, millest 22 tulid 3:0 võidumängus koduse konkurendi Tartu Ülikool/Bigbanki üle. Nimetatud vastasseisus oli Moori kasutegur koguni +19. 19 punkti märgiti oktoobrikuu parima mängija arvele mängus lätlannade Daugavpilsi miLATssiga, keda Eesti võistkond 3:0 tulemusega võitis. Lisaks oli TalTech 3:0 resultaadiga parem Leedu võistkonvast Aušrinest, selles kohtumises Moor väljakul ei käinud.

Eesti meistrivõistluste raames käis TalTech oktoobris väljakul ühel korral, kui Moori kaheksa punkti toel mängiti 3:0 üle Famila/Võru Võrkpalliklubi. Karikavõistluste veerandfinaalseerias võideti kahel korral 3:0 tulemusega Tallinna Ülikool, kindlustades nii koha poolfinaalis.

Kuu parimale mängijale paneb auhinna välja Tradehouse.