Pärnu ja Tel Avivi korduskohtumine pakkus justkui kaks erinevat mängu – Eesti klubi eurohooaeg sai siiski läbi

Pärnu Võrkpalliklubi. | Foto: ekraanitõmmis

Pärnu Võrkpalliklubi eurohooaeg sai kiire lõpu, kui CEV Challenge Cupil jäädi eilse avamängu 0:3 (15:25, 15:25, 22:25) kaotuse järel ka tänases korduskohtumises Tel Avivi Maccabile alla. Edasipääseja otsustati täna kahe esimese geimiga, mille pärnakad kaotasid 15:25 ja 15:25. Pärast edasipääsu kindlustamist panid külalised mängu varumehed ning kohtumine muutus ühtäkki tasavägiseks, ent viimases geimis tõi Iisraeli esiklubi põhimehed platsile tagasi ja Pärnu sai lõpuks ikkagi 2:3 (15:25, 15:25, 25:20, 25:20, 10:15) kaotuse.

Võitjate tulemuslikumad olid täna Kevin Foyer 16 (+13) ja Vjatšeslav Batchkala 12 punktiga (+11). Pärnakatele tõi Markus Uuskari 21 (+13), Ivory Õuekallas 15 (+7) ja Boriss Žukov 13 punkti (+1).

Eesti klubide eurohooaeg pole siiski ilmselt veel läbi, sest TalTech on asumas Saaremaa Võrkpalliklubi asemel võistlustulle samuti just CEV Challenge Cupil. Põhiturniiri avaringis ehk 1/16-finaalis minnakse praeguste plaanide kohaselt detsembris kahel korral Taanis vastamisi Gentoftega.