fbpx
Close

Pettunud Andrei Ojamets: jääb arusaamatuks, mis juhtus pärast teist geimi

Andrei Ojamets. | Foto: SK Duo

Eesti meistrivõistluste finaalseeria avamängus kaotas põhiturniiri võitja Tartu Bigbank koduplatsil 1:3 (25:27, 25:19, 15:25, 20:25) Pärnu Võrkpalliklubile.

Natukene rohkem kui kuu aega tagasi Tartu Bigbanki Credit24 Meistriliiga võitjaks tüürinud Andrei Ojamets ütles Võrkpall24’le antud intervjuus, et ei oska anda selgitust, mis juhtus pärast teist geimi.

“Alguses oli kõik hästi. Esimese geimi küll kaotasime 25:27, kuid teise võitsime kuuepunktilise paremusega. Miks me lasime Pärnul alates kolmandast geimist hoo üles võtta ja ise lihtsalt seisime, jääb mulle arusaamatuks. Mängu kui sellist enam polnud meie poolt, eriti blokis ja tagaliinis. Ei olnud näha võitlust meeste poolt,” ütles Ojamets pettunult.

Finaalis oma kodulinnaga vastamisi oleva juhendaja sõnul tuleb meistritiitli võitmiseks palju agressiivsemalt mängida.

“Agresiivsus peab olema igas mänguelemendis, kui tahame seeria enda kasuks kallutada. Täna tegime meie 5 ja Pärnu 15 rünnakuviga, mis tähendab seda, et meie olime rünnakul pehmed. Pärnu on alati kaitses väga hea olnud ja seda enam ei saa me pehmelt mängida,” leidis Ojamets.

“Serv oli hambutu, kui välja arvata neljanda geimi lõpp, kus mõni mees näitas, et oskab servida, aga eks selleks hetkeks oli vastane juba natukene jala sirgu ka lasknud,” lisas treener.

Ojamets sõnas, et mehed peavad peas mõtted korrastama ning unustama kõik pisivalud, sest finaalseerias endale nõrkushetki lubada ei saa.

“Eks me peame eeskätt peades teatud asjad läbi mõtlema ja aru saama, et tegemist on finaalmängudega, kus nõrkushetki endale lubada ei saa, eriti sellise vastase vastu, nagu seda on Pärnu. Igal juhul tuleb ära unustada oma haiged kohad ja isiklikud probleemid, sest platsil olles on need kõik segavateks faktoriteks.”

“Ma saan aru, et on hooaja lõpp ja kõigil on raske, aga sellest tuleb üle olla. Pärnu oli täna valmis võitlema ja minema lõpuni, meie aga ei teinud midagi. Seda näitasid kolmas ja neljas geim,” ütles Ojamets lõpetuseks.

Finaalseeria jätkub laupäeval kell 18 Pärnu spordihoones.

 

scroll to top