fbpx
Close

Pommuudis! Taavet Leppik lahkub Pärnust ja vahetab Eesti-siseselt klubi!

Taavet Leppik. | Foto: SK Duo

Pärnumaalt Häädemeestelt pärit ja kogu senise karjääri kodumaakonna esindusklubi värve kandnud nurgaründaja Taavet Leppik siirdub uueks hooajaks Tartu Bigbanki ridadesse.

2011. aastal koolipoisina Pärnu meeskonnaga liitunud 27-aastane Leppik kujunes viimastel hooaegadel võistkonna võtmemängijaks, kelle vormist sõltus paljuski ka klubi esitus. Hea üldmängu poolest tuntud Leppik on käinud küll korra Eesti koondise laagris, ent rahvusmeeskonnas on vähemalt seni jäänud tal läbilöök tegemata.

Leppiku täiendus on järjekordne märk sellest, et värske Eesti meistri Bigbanki peatreener Alar Rikberg plaanib ka uueks hooajaks panna kokku meeskonna, kus mängivad vaid kohalikud mehed. Lisaks Leppikule on teada, et meeskonnaga liituvad veel Eesti koondislased Martti Juhkami ja Valentin Kordas. Klubi tänavustest mängijatest on meeskonnas jätkamas mängimist aga nii Albert Hurt, Alex Saaremaa, Ronald Järv kui ka Kevin Soo. Mitme põhimehe, muuhulgas Kert Toobali ja Rait Rikbergiga, läbirääkimised veel käivad. Tartu klubist on lahkunud Märt Tammearu, kes siidub uueks hooajaks Belgia tippklubisse Roeselare Knacki.

scroll to top