fbpx
Close

Poola legend Mariusz Wlazly: Teppanist saab üks maailma paremaid võrkpallureid

Renee Teppan embamas Mariusz Wlazlyt. | Foto: ekraanitõmmis

Poola võrkpallilegend, Belchatowi Skra diagonaalründaja Mariusz Wlazly andis portaalile SportoweFakty intervjuu, kus temalt uuriti muuhulgas ka tänavuse meeskonnakaaslase Renee Teppani kohta.

2014. aastal Poola koondise maailmameistriks tüürinud Wlazlylt uuriti, mida ta arvab Teppani väljaütlemisest intervjuus Võrkpall24.ee’le. Pärnakas rääkis nimelt, et tal on uueks hooajaks silmapiiril üks Poola klubi, kus koha eest põhikoosseisus ei peaks heitlema Wlazly-suguse legendiga.

“Renee on väga hea mängija, ükskõik, millise nurga alt vaadata,” alustas Wlazly vastamist. “Hooaja algus oli tema jaoks keeruline, kuid mina uskusin tema potentsiaali ja arvestasin tema abiga. Teadsin, et suudame koos tekitada meeskonnas tugeva diagonaalründajate duo. Ma ei tea, miks tema mäng alguses ei sujunud, ent olin kindel, et ühel hetkel suudab ta ka mängudes näidata oma võimeid, millest meie treeningute kaudu juba varem teadlikud olime. Et Renee sedasi ütles, selle üle on mul väga hea meel, sest see näitab, et meie vahel on austus.”

Belchatowi hooaja parim periood jäi aega, mil Wlazly oli vigastatud ja meeskonna rünnakuid vedas just Teppan. Tema toel jõudis Belchatow Meistrite liigas alagrupist edasi, ent seejärel sai heledapäine eestlane vigastada ja oli mängust eemal sisuliselt hooaja lõpuni.

“Renee on ka isiklikul tasandil suurepärane inimene. Üritasin teda alati aidata, kui nägin, et ta vajab abi. Ma vihkan ebatervet konkurentsi. Tahan alati luua koostöö, kus mõlemad mängijad suudavad üksteist aidata. Kokkuvõttes on ju meeskond kõige tähtsam. Renee aitas meid kõvasti, ka mind. Olen selle eest talle tänulik. Ma arvan, et sellise suhtumise ja oskustepagasiga saab temast kogemuste lisandudes üks maailma paremaid võrkpallureid,” lisas 35-aastane Wlazly tähenduslikult.

Wlazly alustab sügisel Belchatowis juba oma 17. hooaega. Teppan pole uue hooaja osas lõplikku valikut veel teinud.

Belchatowi kapten Mariusz Wlazly jätkab Belchatowis mängimist ka uuel hooajal. | Foto: FIVB
scroll to top