fbpx
Close

Saaremaa Võrkpalliklubi loobubki Urmas Tali teenetest, uueks peatreeneriks on saamas välismaalane

Urmas Tali ei jätka Saaremaa meeskonna juhendamist. | Foto: volley.ee

Saaremaa Võrkpalliklubi andis aasta viimasel päeval teada, et meeskonna juhendamist ei jätka Urmas Tali.

49-aastane Tali juhendas Saaremaa klubi selle loomisest ehk 2017. aasta suvest saati. Kahe ja poole aastaga võitis meeskond tema käe all kahel korral Eesti karika ning korra Credit24 Meistriliiga ja Eesti liiga. Viimase aasta jooksul ei võitnud Saaremaa aga Tali juhendamisel ühtegi tiitlit. Tänavuse hooaja alguses on olnud ka meeskonna mängupilt hoolimata Eesti – Läti liigas esikoha hoidmisele konarlik, mida kinnitas taaskord pühapäevane Eesti karikafinaal, kus anti Tartu Bigbanki vastu käest kindel 2:0 edu ja kaotati 2:3.

“Klubi juhtkond on otsustanud, et meeskonna sees on vaja muutust, et hooaja teine pool oleks edukam. Otsus koostöö lõpetada ei olnud tingitud pühapäevasest karikafinaali tulemusest. Pigem oli see tulemus kinnituseks, et meeskond ei ole oma potentsiaali välja suutnud mängida selle poole aastaga ning vaja on teha muudatusi,” teatas klubi oma Facebooki lehel.

Saaremaa meeskonna uueks peatreeneriks on saamas välismaalane, lisatakse pressiteates. Ainus potentsiaalne kandidaat, keda oskame siinkohal välja tuua, on 47-aastane itaallane Daniele Capriotti, kes tegutses tänavu suvel meeskonna üldfüüsilise ettevamistuse treenerina, kuid on tegelikult aastaid töötanud tugevates klubides ka võrkpallitreenerina.

scroll to top