fbpx
Close

Selver kaotas enne playoffi kaks nurgaründajat

Pierce Johnson. | Foto: ekraanitõmmis

Credit24 Balti liiga tiitlikaitsja Tallinna Selver on loobunud vahetult enne playoffi algust kanadalasest nurgaründaja Pierce Johnsoni teenetest.

23-aastane Johnson jättis sügisel tänu heale hüppele ja võimsale rünnakule korraliku mängumehe mulje, kuid vigastas hooajaeelses kohtumises Tartuga jalga ja pidi seetõttu hooaja esimesi ametlikke mänge kõrvalt vaatama. Kuigi hooaja keskel sai ta Oliver Orava tervisemurede tõttu võimaluse end uuesti pildile mängida, ei osutunud näidatud tase päris selliseks, nagu võrkpallisõbrad ootasid. Kõige kehvemaks mänguelemendiks sai Johnsonil servi vastuvõtt, mistõttu tähtsamates mängudes oli peatreener Andres Toobali valik selge – nurgameestest saatis ta väljakule Orava ja kapten Denis Losnikovi.

Põhiturniiri lõpus polnud aga Johnson mängudeks taas üles antud. Selgus, et ta kaotas kahel treeningul teadvuse. Kuigi esialgne kontroll tõsiseid terviserikkeid ei tuvastanud, soovitasid arstid Selveril Johnsonile mitte niipea koormusi peale panna. “Lähtusime arstide soovitustest ja leidsime, et kuna me ei saaks teda ilmselt sel hooajal enam eriti palju kasutada, on mõistlik koostöö lõpetada. Nüüd peab Pierce juba ise otsustama, kas läheb Kanadasse põhjalikumatele uuringutele või proovib veel mõnes muus liigas end hooaja lõpus proovile panna,” selgitas Toobal.

Selveri nurgaründajate valik on tänases veerandfinaali avamängus Leedu esiklubi Gargždai vastu piiratud, sest sarnaselt Johnsonile sel positsioonil tegutsenud Mart Toom läks nädala alguses kõhuvalu tõttu haiglasse. Tänaseks on juba opereeritud tema pimesoolt ja ees ootab samuti mängupaus. Nii saab Toobal nurgaründaja kohal kasutada n-ö tavapärastest selle positsiooni meestest vaid Losnikovi ja vigastusest taastuvat Oravat. Avamäng algab Leedus juba kell 13.00, otsepilti näeb siit.

scroll to top