fbpx
Close

Selveri meeskonnas tuvastati koroonaviirus, ka karikamängud peetakse publikuta

Tallinna Selver. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Kaks Tallinna Selveri võrkpalliklubi esindusmeeskonna mängijat andsid positiivse koroonaviiruse testi, kogu meeskond on ettevaatusabinõuna eneseisolatsioonis. Selveri 14. novembril toimuma pidanud Credit24 Meistriliiga mäng Pärnu Võrkpalliklubi vastu on edasi lükatud, teatab võrkpalliliit pressiteates.

Teadaolevalt nakatusid positiivse proovi andnud mängijad võrkpallivälistel üritustel. Kõikidele Selveri mängijatele ja meeskonna abipersonalile tehakse täna-homme ka koroonatestid.

Terviseameti soovitusel peetakse ettevaatusabinõuna publikuta Saaremaa Võrkpalliklubi kodumängud Credit24 Meistriliigas – täna õhtul kell 19.00 Jekabpilsi Luši vastu ja pühapäeval kell 15.00 Daugavpilsi Ülikooli vastu. Samuti ei lubata pealtvaatajaid saali nädalavahetusel Tartus toimuvatel noorte A-vanuseklassi karikavõistlustel ning Tartus laupäeval toimuval Tartu Bigbanki ja LotusTimber/Neemeco karikavõistluste kohtumisel.

Eesti Võrkpalli Liit ja selle liikmesklubid järgivad Terviseameti juhiseid ning teevad kõik endast oleneva, et võimalik viiruse leviku risk viia minimaalseks. Uued mänguajad lepitakse kokku esimesel võimalusel.

Loe ka: Eesti ja Läti parima klubi duell peetakse täna tühjade tribüünide ees

scroll to top