fbpx
Close

Selveri võrkpalliklubi laieneb: kogu Tallinn noortegruppidega kaetud, alustatakse ka rannavolletreeningutega!

Tallinna Selveri võrkpallipere. | Foto: Tallinna Selver

Tallinna Selver ootab sügisest kõiki 7-18 aasta vanuseid lapsi võrkpallitreeningutele. Avatud on kuus uut rühma ja esmakordselt on lastel võimalik liituda ka rannavolletreeningutega.

Selveri noortetöö juhi Rando Ringmetsa sõnul on alates sellest sügisest võimalik võrkpallitreeningutel osaleda kõikides Tallinna linnaosades ja ka Viimsis. Lasnamäel alustavad venekeelsed rühmad Aleksei Tšuhnenkovi juhendamisel.

“Sel hooajal alustavad ka kuus uut treeningrühma ja treeneritena toimetavad mitmed praegused või endised tippvõrkpallurid,” ütleb Ringmets ning täpsustab, et lisaks endistele tippmängijatele Argo Arakule, Kristjan Õuekallasele, Laos Lukasele, Keiu Silmale, Rando Soomele ja Evelin Lepale lisanduvad treeneritena ka mitmed noored värsked tegijad.

Võrkpallist huvitatud noortel on võimalus valida endale sobiv võrkpallitreening kodu lähedalt.

Paralleelselt võrkpallitreeningutega alustab sellest sügisest Terase rannavollekeskuses tüdrukutele ja poistele mõeldud rannavõrkpalli treeningrühm, mida lootsib ala mitmekordne Eesti meister Argo Arak. Nüüd on ka Eestis võimalik spetsialiseeruda rannavollele juba algkoolieast alates või siis kasutada seda ala võrkpalli kõrval paralleelse tegevusena.

Tallinna Selveri võrkpalliperre kuulub ligi 700 liiget. Eelmisel hooajal oldi tiitlite poolest Eesti edukaim võrkpalliklubi.

Tule ja liitu Eesti edukaima pallimängualaga pealinnas ja selle ümbruses! Tutvu Selveri treeningrühmade ning -kohtadega SIIN.

scroll to top