fbpx
Close

Silmapaistvad leegionärid siirdusid Prantsusmaale, Saaremaa ja Pärnu teatasid tehingutest

Atvars Ozolinš, Toms Švans, Chizoba Neves Atu ja Ilja Kovalov. | Foto: Karl Rinaldo

Mida lähemale jõuab suvi, seda rohkem on kibelemist tunda võrkpalliturul. Esimestest ostudest on teatanud Pärnu ja Saaremaa.

Lõppenud hooajal Pärnu ridades põhiraskust kandnud Ilja Kovalov ja Toms Švans siirdusid mõlemad Prantsusmaa esiliigasse. Kovalov liitus hooaja 10. kohaga lõpetanud Nancy Grand Volleyball võistkonnaga ning Švans lõi käed Prantsusmaa esiliiga finaalis Ardo Kreegi koduklubile Pariisi Volley’le alla jäänud Saint-Nazaire’i klubiga.

Eesti meister Pärnu tugevdas ridu välismaalasest diagonaalründajaga, kui klubiga liitus 22-aastane britt Robert Poole. 203-sentimeetrine mängumees toodi Prantsusmaa kõrgliigaklubi Poitiers’iga liitunud Chizoba Neves Atu asemele. Eelmisel hooajal esindas Poole Saksamaa esiliigas VC Gotha värve. Poole’ga sõlmiti 2-aastane leping.

Suurte eesmärkidega läheb uuele hooajale vastu Saaremaa Võrkpalliklubi, kui lepingut pikendati Rauno Tammega, kelle jaoks on see 3 järjestikune hooaeg Saaremaa klubis. Varasemalt sõlmis saaremeeskond lepingu pärast kolmeaastast pausi kodumaale naasnud Henri Treiali ning treeneriteduo Urmas Tali ja Märt Pajusaluga.

scroll to top