fbpx
Close

Tähe ja Tammemaa panusest jäi väheks – Resoviale hooaja kolmas kaotus

Timo Tammemaa ja Robert Täht Resovia kolmeses blokis käsi lennutamas. | Foto: PlusLiga

Poola kõrgliigas teenis pühapäeva õhtul teise järjestikuse kaotuse Rzeszowi Asseco Resovia, kes jäi võõrsil võrdlemisi kindlalt 0:3 (18, 24, 20) alla Gdanski Treflile.

Eesti koondislased Robert Täht ja Timo Tammemaa kuulusid kolmandat mängu järjest Resovia algkoosseisu, kuid sarnaselt enamikele meeskonnakaaslastele parimat esitust teha ei suutnud. Täht oli Resovia paremuselt teine skooritegija 9 punktiga (0). Võrukas realiseeris 23 tõstest 8 (35%), lisa tuli ühe blokipunkti näol. Servi vastuvõtul näitas Täht 50-protsendilist täpsust, ise eksis ta aga kahel pallingul. Kui Täht alustas kõiki geime, siis Tammemaa kuulus samuti algkoosseisu, ent vahetati pärast avavaatust välja. Tammemaa realiseeris ainsa tõste ja tõi ühe punkti blokiga, samas eksis ta mõlemal pallingul. Kokku seega 2 punkti (0).

Resovia tulemuslikem oli diagonaalründaja Karol Butryn 11 punktiga (+7), Sloveenia koondise nurgaründaja Klemen Cebulj tegi aga nii rünnakul kui ka servi vastuvõtul palju vigu ja piirdus 8 punktiga (-6). Gdanski resultatiivsemad olid 23-aastane Kewin Sasak 20 (+12) ja 24-aastane Bartlomiej Lipinski 13 punktiga (+8).

Kui kaheksa võitu kogunud Gdansk heitleb liigas kõige kõrgemate kohtade eest – tõsi, neil on ka 12 mängu juba peetud -, siis viie võidu kõrvale kolmanda kaotuse saanud Resovia on langenud juba kaheksandaks ja võitleb tõsiselt selle eest, et üldse play-off’i pääseda.

Loe ka: Täht kerkis Poolas meeskonna parimaks, kuid Resovia kaotas tuttava treeneri uuele klubile

scroll to top