Tallinna klubide duellis jagus põnevust viimase pallivahetuseni

TalTech/Tradehouse. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Naiste Eesti meistrivõistlustel teenis TalTech/Tradehouse eile õhtul viienda võidu, alistades võõrsil põnevas mängus 3:0 (22, 15, 27) Tallinna Ülikooli.

Sten Esna juhendatav Tallinna Ülikool osutas Marko Meti hoolealustele esimeses ja kolmandas geimis tugevat vastupanu, juhtides nimetatud geime vastavalt 21:19 ja 22:18, ent pidi mõlemal korral tunnistama ikkagi lõpuks vastase paremust.

TalTechi resultatiivseim oli suisa kuus blokipunkti teeninud Eliisa Peit 13 punktiga (+8), Nette Peit ja Kadi Kullerkannu puudumisel diagonaalründajana tegutsenud Silvia Pertens lisasid 12 punkti (+7 ja +4).

Tallinna Ülikooli tulemuslikumad olid Maret Kuuse 10 (+5) ning Ave Kuusk ja Kaisa Õunpuu 9 punktiga (+8 ja +4). Viimase mängu tegi naiskonna ridades Hanna Pajula (7 p, -3), kes lendab täna tagasi Belgiasse Michelbeke Saturnuse naiskonna juurde.

Ühe kaotuse kõrvale viienda võidu teeninud TalTech/Tradehouse hoiab tabelis 15 punktiga esikohta. Kolmest mängust ühe võitnud Tallinna Ülikool on kolme punktiga kolmas.