fbpx
Close

Tallinna Selver toob kahekordse Eesti meistri meeskonda tagasi

Karli Allik. | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Selveri meeskond muutub päev-päevalt üha tummisemaks. Täna hommikul teatas klubi sotsiaalmeedias, et kahe aasta taguse Eesti meistriga liitub 22-aastane Karli Allik.

Saarlase võrkpallurikarjäär sai tuule tiibadesse just Selveris, kus noor mängumees kerkis Rainer Vassiljevi käe all põhikoosseisu ja tuli kahel korral järjest (2016 ja 2017) Eesti meistriks.

Oma esimesel välishooajal (2017/18) tegi Allik eduka hooaja Saksamaa kõrgliigkalubis Dürenis. Möödunud hooaeg jäi nurgaründaja jaoks aga tagasihoidlikuks: Rumeenia klubist Bukaresti Steaua’st lahkus ta omal soovil detsembris, uues meeskonnas Saaremaal tegutses vigastuse tõttu aga peamiselt liberona.

Olgugi et Allik on mänginud kogu suve tõsiselt rannavollet – sel nädalavahetusel Paides toimuvatel Eesti meistrivõistlustel osaleb ta koos Dimitri Korotkoviga -, peab ta oma põhieesmärgiks Eesti saalikoondisse tagasi pääsemist. Viimati kuulus ta rahvusmeeskonna nimekirja eelmisel suvel. Tervisemurest on ta nüüdseks lahti saanud.

Allik asub Selveris koha eest põhikoosseisus heitlema teiste endiste Eesti koondislaste Oliver Orava ja Denis Losnikoviga.

scroll to top