fbpx
Close

Tänases telemängus näeb Keelte duelli ja Švansi tagasitulekut

Toms Švans rünnakul. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Credit24 Balti liiga hooaeg jätkub täna õhtul Pärnu spordihoones, kus kohalik esindusmeeskond kohtub kell 19.00 Tallinna Tehnikaülikooliga. Mängust teeb otseülekande telekanal Duo 5, samuti näeb matši Postimees.ee’st. Kommentaatoritena astub üles duo Mehis Merilaine ja Tamar Nassar.

Pärnu meeskond tuleb mängule 0:3 kaotuse pealt liiga liidrile Gargždai Amber-Arlangale, TalTech jäi viimati 1:3 alla Tartu Bigbankile. Hooaja avamängus said Avo Keele hoolealused 3:0 jagu Riia Tehnikaülikool/Jurmalast, seejärel kaotasid aga 1:3 Tallinna Selverile. TalTech sai oma liigahooaja avakohtumises kirja samuti 3:0 võidu Riia Tehnikaülikool/Jurmala üle.

Vigastuste ja haigustega hädas oleva Pärnu ridadesse naaseb koroonaviiruse läbi põdenud Läti koondislane Toms Švans, kellel oli mullu ja on ka tänavu liigas mängivatest temporündajatest ilmselt suurim roll oma meeskonnas. Eriti palju pahandust võib Švans teha vastasvõistkonnale servijoone taga. Eemale jääb mängust aga Tony Tammiksaar, kelle hooaeg sai kannakõõluse vigastuse tõttu läbi juba paari nädala eest.

TalTechil pärnakatega võrreldavaid muresid pole. Võistkonnal on sügavust vastastest oluliselt rohkem ning ka kvaliteedi üle ei saa kurta. Huvitav on kahtlemata esimeses ametlikus mängus kahe Keele kohtumine: Avo Keel juhendab Pärnut ja Martti Keel sooritab TalTechi ridades tõsteid oma eelmise koduklubi vastu.

Pärnu võimalik algkoosseis: sidemängija Richard Voogel, nurgaründajad Boriss Žukov ja Ivory Õuekallas, temporündajad Toms Švans ja Kevin Lebreux, diagonaalründaja Markus Uuskari ning libero Silver Maar.

TalTechi võimalik algkoosseis: sidemängija Martti Keel, nurgaründajad Rasmus Meius ja Kevin Saar, temporündajad Sten Perillus ja Mihkel Tanila, diagonaalründaja Matej Šmidl ning libero Cris Karlis Lepp.

scroll to top