fbpx
Close

Tartu Bigbank tõi enda ridadesse koondise debütandi

Valentin Kordas. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Lõppenud hooajal Eesti meistriks kroonitud Tartu Bigbank teatas täna sotsiaalmeedia vahendusel, et on löönud käed suurepärase hooaja teinud Valentin Kordasega. 

Sillamäelt pärit Kordase areng on olnud meeletu. Veel 2016. aastal rahvaliigas tegusid teinud mängumees kerkis kõigest paari hooajaga TalTechi rünnakuliidriks ja tänavusel hooajal pidi tegutsema nurgaründaja hoopis diagonaalründajana, kus sai oma ülesannetega kenasti hakkama. TalTechi jaoks on tegmist kahe hooaja jooksul teiseks valusaks kaotuseks, kui mullu lahkus klubist Mihkel Nuut, siis tänavu Kordas. Tänavu sai 191-sentimeetrine rünnakukahur esmakordselt koondisekutse.

Tartu klubi mänedžeri Hendrik Rikandi sõnul palgati 22-aastane Kordas põhidiagonaaliks. Kas tema ja noorukese Hergo Hansmani kõrvale võetakse veel üks diagonaalründaja, pole veel selge. Lõppenud hooajal õlavigastusega kimpus olnud Siim Põlluäär ilmselt klubis ei jätka ja teda tihti asendama pidanud Märt Tammearu siirdub esmakordselt välismaale, liitudes Belgia tippmeeskonna ja valitseva meistri Roeselare Knackiga.

scroll to top