fbpx
Close

Teppan ja Belchatow võõrustavad peagi klubide MM-i

Renee Teppan tähistas eile 25. sünnipäeva. | Foto: Belchatowi Skra

Kahe kuu pärast toimub Poolas klubide MM, kus osaleb maailma võrkpalli kahurvägi.

Kaheksa osalejat on järgmised: Belchatowi Skra (Poola meister ja üks korraldaja), Kaasani Zeniit (Venemaa meister ja Euroopa Meistrite liiga võitja), Ardakani Khatam (Iraani hõbe ja Aasia meister), Sada Cruzeiro (Brasiilia meister ja Lõuna-Ameerika meister), Rzeszowi Asseco Resovia (Poola hõbe ja üks korraldaja, vabapääse), Civitanova Cucine Lube (Itaalia hõbe, vabapääse), Trentino (Itaalia poolfinalist, vabapääse), Novõi Urgengoi Fakel (Venemaa veerandfinalist, vabapääse).

Olgugi et klubide MM peeti ka mullu Poolas, on mängukohad muutunud. Alagruppi, kuhu loositakse Rzeszowi Asseco Resovia, võõrustab Rzeszow (hall mahutab 4300 pealtvaatajat), Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra ja nende alagrupp mängib aga Radomis (ehitusjärgus olev hall, 5000 pealtvaatajat). Poola lehekülje Przegladsportowy andmetel on nelja meeskonna finaalturniiri võõrustajaks Czestochowa linn (7100 pealtvaatajat), mitte Krakow, nagu esialgu plaaniti.

Klubide MM algab 26. novembril ja lõpeb 2. detsmebril. Kaks neljaliikmelist alagruppi loositakse aga juba sel pühapäeval ehk MM-i finaalipäeval.

scroll to top