fbpx
Close

Toursile ja Friedrichshafenile kaotused, eestlased võeti kiiresti puhkama

Timo Tammemaa tänases mängus rünnakul. | Foto: CEV

Täna pidid Meistrite liiga avavoorus kaotuse vastu võtma nii Timo Tammemaa ja Tours kui ka Martti Juhkami ja Friedrichshafen, kes alistusid vastavalt Varssavi Projektile ning Roeselare Knackile.

Saaremaalt pärit Timo Tammemaa alustas kohtumist algkooseisus, kuid mängis vaid esimese geimi ja Tours kaotas 0:3 (15:25, 22:25, 23:25) Poola kõrgliigas pallivale Varssavi Projektile. Eesti koondise temporündaja sai 2 tõstet, kui ei suutnud neist kumbagi punktiks realiseerida, samuti eksis 202-sentimeetrine mängumees mõlemal servil. Seega oli Tammemaa efektiivsusnäitaja -3. Toursi tulemuslikem oli 11 punktiga (+6) lätlane Hermans Egleskalns. Varssavi klubi parim oli 15 punktiga (+9) Valgevene koondise staar Artur Udrys.

Samuti pidi kaotuse vastu võtma Martti Juhkami tööandja Friedrichshafen, kes alistus kodus 0:3 (23:25, 21:25, 15:25) Belgia tippklubi Roeselare Knackile. Sarnaselt Tammemaale alustas eestlane mängu algkooseisus, kuid vaatas teist ja kolmandat geimi pingilt. Rakverest pärit nurgaründaja sai 12 tõstet, millest realiseeris kõigest 3 (25%). Kuna bloki ja serviga lisa ei tulnud, jäigi eestlase arvele 3 punkti (+2). Kaotajate resultatiivseim oli Nikola Gjorgiev 15 punktiga (+12). Roeselarele tõi Hendrik Tuerlinckx 18 punkti (+15).

Järgmise kohtumise peab Friedrichshafen 10. detsembril, kui sõidetakse külla Serbia klubile Novi Sad ning Tours võõrustab 11. detsembril Robert Tähe tööandjat Perugiat.

scroll to top