fbpx
Close

Urmas Tali: pronksita oleks meie hooaja lõpp katastroofiline

Urmas Tali. | Foto: Gertrud Alatare

Täna õhtul alustavad Eesti meistrivõistluste pronksiseeriat tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi ja Rakvere Võrkpalliklubi.

Kolme võiduni peetava seeria esimene kohtumine toimub Rakvere spordihoones algusega kell 19.00. Teine mäng peetakse Kuressaare spordihoones 5. aprillil kell 20.00 ja kolmas samuti Kuressaares 7. aprillil kell 19.00. Vajadusel toimub neljas matš 11. aprillil Rakveres ja viies 14. aprillil Kuressaares.

Kõik pronksiseeria mängud on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel. Tulemusi ja live-skoori saab jälgida SIIT.

Rakvere jäi poolfinaalis mängudega 1:3 alla Tartu Bigbankile, Saaremaa kaotas poolfinaalseeria 0:3 Pärnu Võrkpalliklubile. Finaalseeria Tartu ja Pärnu vahel algab 10. aprillil. Mullu võitis Saaremaa Eesti meistrivõistlustel kulla, Rakvere oli neljas.

Saaremaa meeskonna peatreener Urmas Tali ütles, et nii tema isiklikult kui meeskond tahavad kindlasti hooaja medaliga lõpetada. “Ilma pronksita oleks meie hooaja lõpp katastroofiline, aga eks ka pronksi hind on üsna kõrgeks muutunud. Võtame seda seeriat täie tõsidusega, arusaadavalt on Rakverel hammas verel ja nemad on juba seeriasse tulles natuke justkui võitnud, meie aga kaotanud. Usun siiski, et oleme poolfinaali kaotusest üle saanud ja loodan, et ka mängijatel on piisavalt spordimehelikkust ja enese tõestamise tahet,” rääkis peatreener seeria eel.

Rakvere VK juhendaja Andres Toode sõnul on nemadki motiveeritud. “Selge see, et tahame seda pronksi väga võita. Saaremaa on minu jaoks küll keerulisem vastane kui Tartu, aga midagi pole teha, tuleb nendega mängida. Loodan, et me selles seerias ikka midagi pakume,” ütles Toode ja kinnitas, et kõik mehed on mänguvalmis. “Poolfinaalis jalga väänanud Taavi Nõmmistu on õnneks kiirelt paranenud ja kõik teised on samuti rivis.”

scroll to top