fbpx
Close

Vastasele vaid 37 punkti andnud TalTech/Tradehouse jõudis kindlalt karikavõistluste finaali

TalTech/Tradehouse’i naiskond. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Eesti naiste karikavõistlustel selgus täna teine finalist, kui Taltech/Tradehouse alistas kindlalt poolfinaalseeria korduskohtumises 3:0 (25:9, 25:11, 25:17) esiliigas osaleva Gerardo’s Toys/Neemeco ja ühtlasi kogu seeria meistriliigas pallivale naiskonnale 2:0.

Poolfinaalseeria avamängu võitis samuti Marko Meti juhendatav naiskond tulemusega 3:0. Esimese poolfinaalkohtumise vahele jätnud Kristel Moor tegutses esimeses kahes geimis ja jõudis ainsana kahekohalise punktisummani (10, kasutegur +7), Eliisa Peit ja Kadi Kullerkann lisasid võitjatele kumbi 7 punkti (efektiivus vastavalt +7 ja +6). Täna sai puhkust Eesti koondise põhisidemängija Julija Mõnnakmäe, teda asendanud Kaisa Bahmatšev tõi 5 punkti (+5). Võitjate vastuvõtt oli 44%, rünnak 38%, lisa saadi 7 bloki ja 7 ässa (4 Bahmatšev) näol.

Neemecole tõid nii Kristiina Pullerits kui ka Keiu Kasch 6 punkti (kasutegur vastavalt +4 ja +5). Külalisnaiskond sai serve vastu 40-protsendiliselt, rünnakul suudeti lahendada kõigest 22-protsendiliselt, lisaks said nad kirja ühe bloki ja lõid 3 ässpallingut.

29. detsembril peetavas karikafinaalis on tallinlasi juba ees ootamas tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes Audentese SG/Noortekoondise. Pall pannakse Saku Suurhallis mängu kell 14.

Meeste karikavõistluste finaalis kohtuvad tiitlikaitsja Saaremaa ja Tartu Bigbank, kes alustavad oma esikohamatši kell 17.

Teksti autor: Pille Saks

 

scroll to top