Vastasele vaid 37 punkti andnud TalTech/Tradehouse jõudis kindlalt karikavõistluste finaali

TalTech/Tradehouse’i naiskond. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Eesti naiste karikavõistlustel selgus täna teine finalist, kui Taltech/Tradehouse alistas kindlalt poolfinaalseeria korduskohtumises 3:0 (25:9, 25:11, 25:17) esiliigas osaleva Gerardo’s Toys/Neemeco ja ühtlasi kogu seeria meistriliigas pallivale naiskonnale 2:0.

Poolfinaalseeria avamängu võitis samuti Marko Meti juhendatav naiskond tulemusega 3:0. Esimese poolfinaalkohtumise vahele jätnud Kristel Moor tegutses esimeses kahes geimis ja jõudis ainsana kahekohalise punktisummani (10, kasutegur +7), Eliisa Peit ja Kadi Kullerkann lisasid võitjatele kumbi 7 punkti (efektiivus vastavalt +7 ja +6). Täna sai puhkust Eesti koondise põhisidemängija Julija Mõnnakmäe, teda asendanud Kaisa Bahmatšev tõi 5 punkti (+5). Võitjate vastuvõtt oli 44%, rünnak 38%, lisa saadi 7 bloki ja 7 ässa (4 Bahmatšev) näol.

Neemecole tõid nii Kristiina Pullerits kui ka Keiu Kasch 6 punkti (kasutegur vastavalt +4 ja +5). Külalisnaiskond sai serve vastu 40-protsendiliselt, rünnakul suudeti lahendada kõigest 22-protsendiliselt, lisaks said nad kirja ühe bloki ja lõid 3 ässpallingut.

29. detsembril peetavas karikafinaalis on tallinlasi juba ees ootamas tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes Audentese SG/Noortekoondise. Pall pannakse Saku Suurhallis mängu kell 14.

Meeste karikavõistluste finaalis kohtuvad tiitlikaitsja Saaremaa ja Tartu Bigbank, kes alustavad oma esikohamatši kell 17.

Teksti autor: Pille Saks

 

Jaga postitust

28 kommentaari - Lisa kommentaar

 1. free adult webcam sites
  idunarproph
  adult webcam modeling
  caphapupolas
  adult webcam software

  Vasta
 2. adult webcam videos
  adult webcam work
  adult webcam models
  free adult webcam room
  adult webcam sex chat

  Vasta
 3. adult webcam faq
  theocrostirab.tk
  adult webcams
  thinbeisurolor.gq
  adult webcam tube

  Vasta
 4. adult webcams no credit card
  idunarproph.ml
  adult webcam chat room
  caphapupolas
  adult webcam chat rooms

  Vasta
 5. adult webcams com
  adult webcam chats
  adult webcam room
  thinbeisurolor.gq
  adult webcam reviews

  Vasta

Lisa kommentaar