fbpx
Close

VIDEO | Meistritiitel teeb imesid: Bigbank moodustas orkestri, vana karu asemel lööb trummi Ronald Järv

Tartu Bigbanki orkester. | Foto: ekraanitõmmis

Seitsmeaastase vahe järel Eesti meistriks kroonitud Tartu Bigbanki meeskond saatis täna oma poolehoidjatele videotervituse, kus tänab kõiki kaasaelajaid toetuse ja meistritiitli-järgsel ööl tehtud üllatuse eest.

Et videotervitus saaks vahva, lõi Bigbank suisa vaese mehe orkestri, kus vana karu asemel lööb trummi sidemängija Ronald Järv. Videotervituse ajal tuli ette mitu soperdust, kui kasutada peatreener Alar Rikbergi rikkalikku sõnavara. Jääb üle vaid tunda rõõmu, et väljakul toimib meeste koostöö reeglina oluliselt paremini kui selle kõrval orkestriproovis.

Ja kaameramehedki pole tartlastel juhuslikud möödujad. Uue sponsorlepingu valguses “palgati” videot tegema Eesti koondise nurgaründaja, Saksamaal Friedrichshafeni ridades peagi finaalseeriat alustav Martti Juhkami, kes käis Tartus perelisa vastu võtmas ja treenis seetõttu mõned päevad kohaliku meeskonnaga. Juhkami teeb videos ka väikese, ent südamliku rolli, küsides “see ongi kõik vä?”.

Tartu Bigbank jätkab hooaega juba kolmapäeval, kui alustab Credit24 Balti liigas kahe võiduni peetavat veerandfinaalseeriat Pärnu Võrkpalliklubi vastu. Kohtumist näeb otseülekandes nii Kanal 12’s kui ka Postimees.ee’s.

scroll to top