fbpx
Close

VIDEO | Võim ja kavalus käsikäes: Robert Tähe mitmekülgsed lahendused aitasid Resoviale tuua Belchatowi skalbi

Robert Täht (nr 24) ja Rzeszowi Asseco Resovia. | Foto: PlusLiga

Rzeszowi Asseco Resovia sai laupäeva õhtul Poola kõrgliigas neljanda järjestikuse võidu, alistades kodus 3:0 (15, 24, 27) lähikonkurendi Belchatowi Skra. Nüüd oleme kokku pannud ka video Tähe kõigist punktidest nimetatud kohtumises.

Mängu parimaks valiti Resovia diagonaalründaja Karol Butryn, kes realiseeris suisa 76 protsenti tõstetest ja kogus 21 punkti (+16). Hiljuti vigastuspausilt naasnud Robert Täht teenis tänu eelmise kohtumise heale vahetusest sekkumisele koha algkoosseisus ja kinnitas treener Alberto Giuliani usaldust, tuues võitjatele 16 punkti (+13). Nurgaründaja realiseeris 22 tõstest 15 (68%!), lisa tuli ühe bloki näol. Tähe servi vastuvõtt oli 14 soorituse juures 50%.

Resovia, kes on võitnud viimasest 11 mängust üheksa, kindlustas tabelis neljandat kohta, olles kogunud 25 mänguga 17 võitu ja 46 punkti. Ka Meistrite liigas veerandfinaali jõudnud Belchatow on Poolas pääsu play-off’i taganud, paiknedes 13 võidu ja 42 punktiga kuuendal kohal. Põhiturniiri viimases mängus kohtub Resovia Olsztyniga.

Allolevas videos on näha, kuivõrd mitmekülgsete lahendustega Täht Belchatowi vastu 16 punkti tõi. Ühtlasi kinnitab see, et võruka vorm on hiljutisest vigastusest hoolimata tõesti hea. Video eest võlgneme aga taaskord tänu Resovia statistikule.

scroll to top