fbpx
Close

Võimalik vaid võrkpallis: Rakveres lepinguta jäänud leegionär siirdus Barcelonasse

Kirill Krasnevski (paremal) võitis hooajal 2014/15 TTÜ-ga neli medalit. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti võrkpallisõpradele hästi tuttav valgevenelane Kirill Krasnevski jätkab karjääri Hispaania kõrgliigaklubis Barcelonas.

31-aastane Krasnevski moodustas neli aastat tagasi Tallinna Tehnikaülikooli meeskonnas võimsa leegionäride-duo brasiillase Daniel Macieliga (TTÜ võitis nimetatud hooajal neli medalit), kuid viimastel aastatel pole ta sarnast taset enam näidanud.

Pärast TTÜ-st lahkumist mängis Krasnevski Austrias, Kataris ja Türgis, kuni eelmise hooaja keskel liitus Rakverega. Oodatust kehvema vormi tõttu saadeti emotsionaalne nurgaründaja aga peagi tagasi koju. Rakvere oli ühtlasi viimane meeskond, kus Krasnevski enne Barcelonaga liitumist mängis. Viimase aasta on ta olnud klubita.

Krasnevski Barcelonaga liitumist ei saa aga kuidagi nimetada tuhkatriinulooks, sest erinevalt jalgpallist ja korvpallist pole Kataloonia esiklubi võrkpallis sugugi heal tasemel. Hispaania liigas paiknetakse hetkel kolme võiduga eelviimasel ehk 11. kohal ning suure tõenäosusega langetakse uueks hooajaks aste madalamale.

Allikas: volleyball-movies.net
scroll to top